УВАГА! НАСЕЛЕННЮ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

1. Проводити самостійну газифікацію будинку (квартири, садового будиночка), перестановку, заміну і ремонт газових приладів, балонів і запірної арматури.

2. Здійснювати перепланування приміщення, де встановлені газові прилади, без узгодження з відповідними організаціями.

3. Вносити зміни в конструкцію газових приладів. Змінювати пристрій димових і вентиляційних систем. Заклеювати вентиляційні канали, замуровивать і заклеювати "кишені" і люки, призначені для чищення димоходів.

4. Відключати автоматику безпеки і регулювання, користуватися газом при несправних газових приладах, автоматики, арматури і газових балонах, особливо при виявленні витоку газу.

5. Користуватися газом при порушенні щільності кладки, штукатурки (тріщини) газифікованих печей та димарів. Самовільно встановлювати додаткові прилади в димарях і на дымовыводящих трубках від водонагрівачів.

6. Користуватися газом без проведення чергових перевірок і чисток димових і вентиляційних каналів у строки, визначені Правилами безпеки в газовому господарстві.

7. Користуватися газовими приладами при закритих кватирках (фрамугах, жалюзійних гратах, решітках вентиляційних каналів, відсутності тяги в димарі і вентиляційних каналах, щілин під дверима ванних кімнат).

8. Залишати працюють газові прилади без нагляду (крім приладів, розрахованих на безперервну роботу і мають для цього відповідну автоматику).

9. Допускати до використання газовими приладами дітей, осіб, не контролюють свої дії і не знають правил користування цими приладами.

10. Використовувати газ і газові прилади не за призначенням. Користуватися газовими плитами для опалення приміщень.

11. Користуватися приміщеннями, де встановлені газові прилади, для сну і відпочинку.

12. Застосовувати відкритий вогонь для виявлення витоку газу (з цією метою використовується мильна емульсія або спеціальні прилади).

13. Зберігати в приміщеннях і підвалах порожні і заповнені скрапленим газом балони. Самовільно, без спеціального інструктажу проводити заміну порожніх балонів на заповнені газом і підключати їх.

14. Мати в газифікованому приміщенні більше одного балона місткістю 50 (55) л або двох балонів місткістю 27 л кожен (один з балонів запасний).

15. Розташовувати балони проти топкових дверцят печей на відстані двох метрів.

16. Допускати псування газового обладнання і розкрадання газу.

17. Прив'язувати до газопроводів мотузки і навантажувати газопроводи.

18. Замінювати балони у присутності осіб, не пов’язаних з виконанням зазначеної роботи.